ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΙΡΕΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΑ ΠΥΣΠΕ-ΑΠΥΣΠΕ-ΚΥΣΠΕ

Σήμερα Τετάρτη 2/11/2022 στάλθηκε μέσω της πλατφόρμας ZEUS των εκλογών της 5ης Νοεμβρίου 2022, το δεύτερο (και τελευταίο υπενθυμιστικό) email με τον εξατομικευμένο σύνδεσμο του κάθε ψηφοφόρου, στα emails των εκπαιδευτικών που ανήκουν οργανικά ή υπηρετούν ως αναπληρωτές/τριες το τρέχον σχ. έτος 2022-23 στη ΔΠΕ Ρεθύμνου, όπως αυτά εξήχθησαν από το πληροφοριακό σύστημα myschool.

Σε περίπτωση που δεν λάβατε το δεύτερο (και τελευταίο υπενθυμιστικό) email, και αφού πρώτα ελέγξετε τον φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (spam), επικοινωνήστε με το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αναφέροντας το ονοματεπώνυμό σας, το πατρώνυμο, το σχολείο στο οποίο ανήκετε οργανικά ή στο οποίο υπηρετείτε ως αναπληρωτής/τρια και δηλώστε το email στο οποίο θέλετε να σας σταλεί ο εξατομικευμένος σύνδεσμος για να ψηφίσετε το Σάββατο 5/11/2022 από τις 9:00πμ έως τις 5:00μμ.