ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΙΡΕΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΑ ΠΥΣΠΕ-ΑΠΥΣΠΕ-ΚΥΣΠΕ

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Στάλθηκε ενημερωτικό email (με θέμα: 1η Ενημέρωση Ηλ. Ψηφοφορίας) για τις εκλογές της 5ης Νοεμβρίου 2022 στα emails των εκπαιδευτικών που ανήκουν οργανικά ή υπηρετούν ως αναπληρωτές/τριες το τρέχον σχ, έτος 2022-23 στη ΔΠΕ Ρεθύμνου, όπως αυτά εξήχθησαν από το πληροφοριακό σύστημα myschool ύστερα από την ενημέρωση που ζητήθηκε στις 21/10.

Σε περίπτωση που δεν λάβετε το ενημερωτικό email, και αφού ελέγξετε τον φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (spam), επικοινωνήστε με το ekloges@dipereth.gr αναφέροντας το ονοματεπώνυμό σας, το σχολείο στο οποίο ανήκετε οργανικά ή στο οποίο υπηρετείτε ως αναπληρωτής/τρια και δηλώστε το email στο οποίο θέλετε να σας σταλεί ενημερωτικό μήνυμα ως τη Δευτέρα 31/10 στις 12.00 π.μ.